Nuty: Nuty

Essential Elements 2000 for Band - Essential Technique: Conductor Book 3 (+ płyta CD) - podręcznik dla dyrygenta orkiestry dętej

325 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


3 część podręcznika Essential Elements 2000 for Band dla dyrygenta orkiestry dętej. Ta pozycja to bogactwo materiałów do pracy z instrumentalistami. Nuty zawierają m.in. ćwiczenia rozgrzewające, techniczne oraz utwory w formie partytury na orkiestrę dętą. Seria Essential Elements 2000 for Band zapewnia możliwość zakupu szkoły gry na każdy instrument, który znajduje się w podręczniku dyrygenta. Do wydania została dołączona płyta CD dzięki której możesz odtworzyć w formie mp3 ćwiczenia i melodie zawarte w książce. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do muzycznej platformy internetowej Essential Elements. To wyjątkowe centrum zasobów stanowi łatwy zestaw narzędzi technologicznych do nauczania, uczenia się, oceny pracy i komunikacji z nauczycielem. To wszystko bez wychodzenia z domu! Dostęp obejmuje nagrane ćwiczenia w formie audio i wideo, lekcje i arkusze ćwiczeń z teorii muzyki, możliwość nagrywania i udostępniania własnej muzyki oraz wiele innych przydatnych funkcji. Więcej o korzystaniu z Essential Elements przeczytasz >>> tutaj Tytuł: Essential Elements 2000 for Band: Conductor Book 3 (+ płyta CD)Autor: różniStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: orkiestra dętaNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Essential Elements 2000 for BandWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 304 strony, A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CD Język wydania: angielskiISBN: 9780634043611 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steinberg Cubase Artist 7 UG1 upgrade z wersji Cubase Elements 6/7, Cubase Essential 4/5 do Artist 8
Meinl JRABBBUCH2 Johnny Rabb The Official Freehand Technique + CD
Steinberg Cubase Elements 6 program komputerowy
MEC Vintage Humbucker 4 pole conductor, 4 - 5 string przetwornik gitarowy
Maciej Żółtowski - kompozytor i dyrygent

Maciej Żółtowski - kompozytor i dyrygent

Ukończył z wyróżnieniem kompozycję w klasie Mariana Borkowskiego (1996) oraz dyrygenturę w klasie Ryszarda Dudka (1997) w AM w Warszawie. Swój kunszt dyrygencki doskonalił pod kierunkiem Zoltana Pesko (2000-2002) i Jurija Simonowa (2003-2008).

Keito Saito

Keito Saito

W 2000 roku, w wieku 21 lat Keito Saito wystąpił ze światowej sławy pianistą Axelem Zwingenbergerem.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl