Nuty: Nuty

Essential Elements 2000 for Band: Conductor Book 2 (+ audio online) - podręcznik dla dyrygenta orkiestry dętej

325 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


2 część podręcznika Essential Elements 2000 for Band dla dyrygenta orkiestry dętej, zawiera partyturę. Ta pozycja to bogactwo materiałów do pracy z instrumentalistami. Nuty zawierają m.in. ćwiczenia rozgrzewające, techniczne oraz utwory na orkiestrę. Seria Essential Elements 2000 for Band zapewnia możliwość zakupu szkoły gry na każdy instrument zawarty w partyturze podręcznika dyrygenta.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do muzycznej platformy internetowej Essential Elements. To wyjątkowe centrum zasobów stanowi łatwy zestaw narzędzi technologicznych do nauczania, uczenia się, oceny pracy i komunikacji z nauczycielem. To wszystko bez wychodzenia z domu! Dostęp obejmuje nagrane ćwiczenia w formie audio i wideo, lekcje i arkusze ćwiczeń z teorii muzyki, możliwość nagrywania i udostępniania własnej muzyki oraz wiele innych przydatnych funkcji. Więcej o korzystaniu z Essential Elements przeczytasz >>> tutaj Tytuł: Essential Elements 2000 for Band: Conductor Book 2  Autor: różni Stopień trudności: początkujący i średnio zaawansowany Instrument: orkiestra dęta Notacja muzyczna: zapis nutowy Seria: Essential Elements 2000 for Band Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 352 stron, A4, oprawa miękka, w komplecie kod do audio online Język wydania: angielski ISBN: 9780634012389 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Steinberg Cubase Artist 7 UG1 upgrade z wersji Cubase Elements 6/7, Cubase Essential 4/5 do Artist 8
Steinberg Cubase Elements 6 program komputerowy
K&M 12333-000-55 blat statywu dla dyrygenta
Steinberg Cubase Essential 5 program komputerowy
Maciej Żółtowski - kompozytor i dyrygent

Maciej Żółtowski - kompozytor i dyrygent

Ukończył z wyróżnieniem kompozycję w klasie Mariana Borkowskiego (1996) oraz dyrygenturę w klasie Ryszarda Dudka (1997) w AM w Warszawie. Swój kunszt dyrygencki doskonalił pod kierunkiem Zoltana Pesko (2000-2002) i Jurija Simonowa (2003-2008).

Keito Saito

Keito Saito

W 2000 roku, w wieku 21 lat Keito Saito wystąpił ze światowej sławy pianistą Axelem Zwingenbergerem.

Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl