Nuty: nuty na skrzypce

Erich Wolfgang Korngold: Mariettas Lied zur Laute aus der Oper 'Die tote Stadt' op. 12 - The Dead City - aria z opery Umarłe miasto - nuty na skrzypce

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Erich Wolfgang Korngold był austriackim kompozytorem, dyrygentem i pianistą. Był laureatem dwóch Oscarów za najlepszą muzykę do filmów Anthony Adverse Mervyna LeRoya oraz Przygody Robin Hooda Michaela Curtiza i Williama Keighleya. Uważany jest za jednego z najważniejszych kompozytorów współczesnych w USA. Publikacja zawiera arię z opery Umarłe miasto - nuty na skrzypce z fortepianem, dla zaawansowanych. Tytuł: Mariettas Lied zur Laute aus der Oper 'Die tote Stadt' op. 12 - The Dead City - aria z opery Umarłe miasto Autor: Erich Wolfgang KorngoldStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Shott Format: 6 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: niemiecki, angielskiISBN: 9790001140256 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ibanez PN19-ONB Oper Pore Natural gitara akustyczna
Dunlop D38-21LD pasek gitarowy Day Dead
EVH Wolfgang Neck Pickup, Black przetwornik
EVH Wolfgang Bridge Pickup, Black przetwornik
Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Polska, Bydgoszcz. Filharmonia Pomorska: Dwa spojrzenia na utwór. Mozart Requiem

Polska, Bydgoszcz. Filharmonia Pomorska: Dwa spojrzenia na utwór. Mozart Requiem

W pierwszych dźwiękach „Requiem” Wolfganga Amadeusza Mozarta granych przez orkiestrę symfoniczną w Bydgoszczy pod batutą Bassema Akiki zapanował na sali koncertowej spokój, ogromne skupienie, aby po chwili spokój ten wypełnił się dźwiękami przestrzennie rozchodzącego się z głośników głosu chóru Oper

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl