Nuty: nuty na skrzypce

Erich Wolfgang Korngold: Caprice fantastique 'Wichtelmännchen' aus 'Märchenbilder' op. 3 - The Goblins from Fairytale Pictures - nuty na skrzypce z fo

89 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Erich Wolfgang Korngold był austriackim kompozytorem, dyrygentem i pianistą. Był laureatem dwóch Oscarów za najlepszą muzykę do filmów Anthony Adverse Mervyna LeRoya oraz Przygody Robin Hooda Michaela Curtiza i Williama Keighleya. Uważany jest za jednego z najważniejszych kompozytorów współczesnych w USA. Publikacja zawiera nuty na skrzypce z fortepianem, dla zaawansowanych Tytuł: Caprice fantastique 'Wichtelmännchen' aus 'Märchenbilder' op. 3 - The Goblins from Fairytale Pictures Autor: Erich Wolfgang KorngoldStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Shott Format: 16 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: niemiecki, angielskiISBN: 9790001142359 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Acme Gob Gob
EVH Wolfgang Bridge Pickup, Black przetwornik
EVH Wolfgang Neck Pickup, Black and White przetwornik
EVH Wolfgang Bridge Pickup, Black and White przetwornik
Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl