Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Deluxe Guitar Play-Along Volume 13: Four Chord Songs (+ audio online) - nuty i tabulatury na gitarę elektryczną

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór 15 utworów indie-rock opracowanych w prosty sposób na gitarę elektryczną. Dostępne piosenki zaaranżowane zostały używający maksymalnie czterech akordów co znacznie ułatwi grę początkującym. Wydanie obejmuje również zapis tabulatury, akordy oraz teksty piosenek. Nuty przeznaczone są dla początkujących gitarzystów.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet wraz ze specjalnym programem pozwalającym na zmianę tempa, tonacji i zapętlanie odtwarzania. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Spis treści: Zombie Hand In My Pocket 3 AM Steal My Kisses If I Had $1,000,000 Hey Ya! Toes Save Tonight Chasing Cars Riptide Demons Hey, Soul Sister Cruise Rude Steal My Girl Tytuł: Deluxe Guitar Play-Along Volume 13: Four Chord Songs Autor: różniStopień trudności: dla początkującychSeria: Deluxe Guitar Play-AlongInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 122 str, A4, miękka oprawa, kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781540042439 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Riffology. Learn to play 140 classical riffs (tabulatury gitarowe)
Kala Learn To Play Color Chord ukulele sopranowe z pokrowcem
PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM Metallica - The best of. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl