Nuty: nuty na gitarę elektryczną

Deluxe Guitar Play-Along Volume 2: Really Easy Songs (+ audio online) - nuty i tabulatura na gitarę elektryczną

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór nut 15 hitów, umożliwiający szybkie nauczenie się prezentowanych piosenek. Zawiera nuty na gitarę elektryczną, tabulatury i nagrania utworów na stronie wydawy, wraz z specjalnym odtwarzaczem pozwalającym na zmianę tempa, tonacji i zapętlanie odtwarzania Audio online - dodatkowe materiały muzycznePodkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki.Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: All The Small Things Brain Stew Californication Free Fallin' Helter Skelter Hey Joe Highway To Hell Island In The Sun Knockin' On Heaven's Door La Bamba Living After Midnight Oh, Pretty Woman Old Time Rock & Roll Should I Stay Or Should I Go Smells Like Teen Spirit Tytuł: Deluxe Guitar Play-Along Volume 2: Really Easy Songs Autor: Różni Stopień trudności: dla początkującychSeria: Deluxe Guitar Play-Along Instrument: gitara elektryczna Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 88 str, 229x305mm, miękka oprawa Język wydania: angielski ISBN: 9781540003614 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Violin play-along: Great Themes (muzyka filmowa na skrzypce + CD)
PWM Rni - No.1 hits. Really easy piano
PWM Rni - Musicals. Really easy piano
PWM Rni - Jazz. Really easy piano
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl