Nuty: nuty na wiolonczelę

Classic Pop Songs: Cello (+ audio online) - nuty na wiolonczelę

76 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 15 ponadczasowych popowych hitów w łatwych, solowych aranżacjach na wiolonczelę to doskonała propozycja dla każdego początkującego instrumentalisty. Do książki dołączony jest kod dostępu do plików audio online umożliwiający odtwarzanie dodatkowych materiałów muzycznych. Dzięki materiałom online będziesz mógł dokładnie wsłuchać się w brzmienie piosenki by następnie móc zagrać ją samodzielnie z dostępnymi online podkładami. Audio online - dodatkowe materiały muzycznePodkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki.Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https://www.halleonard.com/mylibrary/ wykorzystując kod dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki.Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Spis utworów: Bridge Over Troubled Water Candle In The Wind Dust In The Wind Every Breath You Take Fire And Rain Good Vibrations Have I Told You Lately Heaven Lean On Me She's Always A Woman Tears In Heaven With A Little Help From My Friends Tytuł: Classic Pop Songs: CelloAutor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowySeria: Instrumental Play-AlongWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 20 str., A4, miękka oprawa, audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781540002525 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
PWM Rni - 50 popular songs
PWM Rni - 50 fabulous songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - 50 great songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl