Nuty: Nuty

Chopinowskie igrzysko. Historia Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

54 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Historia Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina od roku 1927 do 2015.Autorzy tejże publikacji opowiadają o Konkursie - najważniejszym w dziejach Polski i jednym z najważniejszych w świecie - z perspektywy antropologiczno- kulturoznawczej opierając się na bogatym materiale źródłowym. Dzięki temu możemy poznać mało znane, jak dotąd, aspekty dziejów Konkursu Chopinowskiego.Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanatyków Fryderyka Chopina i jego muzyki.   Tytuł: Chopinowskie Igrzysko. Historia Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka ChopinaAutor: Ada Arendt, Marcin Bogucki, Paweł Majewski, Kornelia SobczakWydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu WarszawskiegoFormat: 432 str, 170x240 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788323541271 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″Wielcy kompozytorzy polscy w drodze do wolnoci″ ksika
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina, gdzie kształcił się pod kierunkiem prof. Bogusława Madeya. Uczestniczył także w kursach dyrygenckich prowadzonych przez Sir Colina Daviesa i Jerzego Salwarowskiego.

Bartosz Koziak

Bartosz Koziak

Bartosz Koziak jest zwycięzcą III Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Witolda Lutosławskiego w 2001 r. w Warszawie, zdobywcą II-ich nagród na konkursach w Tongyeong „Isang Yun in Memoriam” (Korea) i Kijowie...

Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl