Nuty: Nuty

Chopin XVII - Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - Chris Niedenthal - album

150 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Album zdjęć powstałych podczas XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Autorem zdjęć jest Chris Niedenthal - polski fotograf, jeden z najbardziej cenionych fotoreporterów europejskich, który współpracował między innymi z takimi magazynami jak 'Newsweek', 'Time', czy 'Forbes'.Zarejestrowane na zdjęciach momenty pozwolą jeszcze raz przeżyć konkursowe emocje młodych pianistów, publiczności oraz członków jury.   Tytuł: Chopin XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - albumAutor: Chris Niedenthal, Fryderyk ChopinWydawnictwo: Narodowy Instytut Fryderyka ChopinaFormat: 223 str, 284x239 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364823381 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
PWM Chopin Fryderyk - Najpikniejszy Chopin na fortepian
PWM Chopin Fryderyk - Album per pianoforte
AN Drodowski Mirosaw ″Fryderyk Chopin na 2 gitary″ ksika
Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Franciszek Chopin to legenda jeżeli chodzi o muzykę poważną, urodził się w 1810 roku w Żelazowej Woli a zmarł 17 października 1849 roku w Paryżu. Kompozytor ten przeszedł do historii doby romantyzmu, jako najlepszy znawca i pianista w dziejach polskiej muzyki klasycznej. Muzyka Fryderyka Ch

klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl