Nuty: Nuty

Carlos Gardel: Tango Recorder Duets - nuty na 2 flety proste

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'World Music' zawiera kolekcję klasycznych tango Carlosa Gardela, w aranżacji Collatti Diego Marcelo na dwa flety proste. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów:     Melodia de arrabal    El dia que me quieras    Por una cabeza    Mi Buenos Aires querido    Volver Sprawdź inne nuty na flet prosty Tytuł: Carlos Gardel: Tango Recorder DuetsAutor: Carlos Gardel (aranżacja) Collatti Diego MarceloStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: flet prosty Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Universal EditionFormat: 232x305 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790008087967 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS BCM Carlos Santana SS struny do gitary elektrycznej 11.5-56
GHS BCXL Carlos Santana SS struny do gitary elektrycznej 9.5-43
Oxo Solano Pro 512CH DMX recorder - nagrywarka sygnału DMX
Oxo Solano Pro Rack 512CH DMX recorder - nagrywarka sygnału DMX do racka 1U 19″
Antônio Carlos Gomes

Antônio Carlos Gomes

Jeden z najważniejszych muzyków brazylijskich i pierwszy kompozytor Nowego Świata, którego twórczość została zaakceptowana na Starym Kontynencie. Carlos Gomes urodził się w miasteczku Campinas w 1836 roku, a swoją edukację muzyczną rozpoczął bardzo wcześnie...

Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Jakiś czas temu takie właśnie pytanie zadałem moim uczniom w klubie osiedlowym, w którym uczyłem gry na instrumentach klawiszowych. I bynajmniej nie chodziło mi o proste stwierdzenie – muzyka jest ładna miła i przyjemna...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl