Nuty: nuty na skrzypce

Carlos Gardel: Tango Duets for violin and violoncello (viola) - duety na skrzypce i wiolonczelę lub altówkę

93 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na skrzypce z wiolonczelą lub altówką zbioru tang Carlos'a Gardel'a, w aranżacji Diego Collatti'ego, współczesnego argentyńskiego kompozytora i eksperta od tang. Carlos Gardel był argentyńskim śpiewakiem i kompozytorem początku XX wieku, uznawanym za jednego z największych twórców gatunku tanga. Spis utworów:- Gardel Carlos: Melodia de arrabal- Gardel Carlos: Por una cabeza- Gardel Carlos: El dia que me quieras- Gardel Carlos: Mi Buenos Aires querido- Gardel Carlos: Volver Tytuł: Tango Duets for violin and violoncello (viola) Autor: Carlos Gardel, aranżacja: Diego CollattiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: skrzypce oraz wiolonczela lub altówka Wydawnictwo: Universal Edition Format: 24 str, 229x305mm Język wydania: angielski, niemiecki, francuski ISBN: 9783702473303 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time sprinters. Violin book 3 (utwory na skrzypce + CD)-nowe wydanie
PWM Blackwell Kathy, David - Viola time joggers. A first book of very easy pieces for viola (utwory na altwk + CD)
Yamaha YSV 104 RD Silent Violin skrzypce elektryczne (Red / czerwone)
Dorfler Violin Bow 15A 4/4 smyczek do skrzypiec - fernambuk / nowe srebro
Antônio Carlos Gomes

Antônio Carlos Gomes

Jeden z najważniejszych muzyków brazylijskich i pierwszy kompozytor Nowego Świata, którego twórczość została zaakceptowana na Starym Kontynencie. Carlos Gomes urodził się w miasteczku Campinas w 1836 roku, a swoją edukację muzyczną rozpoczął bardzo wcześnie...

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl