Nuty: Nuty

Zabawne opowiadania na flety proste - Janina Garścia

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera kilkanaście utworów w opracowaniu na flet prosty. Są to nieskomplikowane utwory dziecięce do wykonywania nie tylko w szkole muzycznej ale również podczas zajęć muzycznych w szkole podstawowej w duetach, triach i kwartetach fletowych.Spis utworów: Bolek i Lolek na dwa flety sopranoweDwie sikorki na dwa flety sopranoweJesienna opowieść na cztery flety sopranoweKołysanka na dwa flety sopranoweLis i zając na dwa flety sopranoweNa huśtawce na flet sopranowy i altowyNa spacerze na flet sopranowy i trzy tenoroweNa ślizgawce na flet sopranowy i altowyOłowiani żołnierze na cztery flety sopranowePiosenka pasterska na dwa flety sopranowe i altowyPobudka na trzy flety sopranowePrzyjaciółki na flet sopranowy i altowyTaniec na dwa flety sopranoweW pociągu na dwa flety sopranowe i altowyWesoły gil na dwa flety sopranoweZmartwienie Małgosi na dwa flety sopranowe Tytuł: Zabawne opowiadania na flety prosteAutor: Janina GarściaStopień trudności: dla początkujących, Instrument: flet prostyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMSeria: Dziecięca SłońFormat: 40 str, N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN:  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rzepecka Janina ″atwe kwartety smyczkowe″
PWM Garcia Janina - Obrazki muzyczne dla najmodszych na fortepian, op. 21
PWM Garcia Janina - Muzyczne ABC przy fortepianie
PWM Garcia Janina - Abecado na fortepian op. 15
Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Czy muzyka może się do czegoś w życiu przydać?

Jakiś czas temu takie właśnie pytanie zadałem moim uczniom w klubie osiedlowym, w którym uczyłem gry na instrumentach klawiszowych. I bynajmniej nie chodziło mi o proste stwierdzenie – muzyka jest ładna miła i przyjemna...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl