Nuty: Nuty

Butelka termiczna czarna srebrny fortepian pojemność 0,5l termos

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Czarna butelka termiczna to elegancki i praktyczny przedmiot wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje trwałość i długotrwałą izolację termiczną dzięki podwójnym ściankom. Materiał ten jest również odporny na uderzenia i zachowuje temperaturę napoju przez długi czas. Dzięki temu możesz cieszyć się zimnymi napojami przez cały dzień lub ciepłymi napojami nawet po wielu godzinach.  Produkt jest również przyjazny środowisku i wolny od Bisfenolu A. Butelka pomieści aż 0,5 litra napoju na twoje codzienne potrzeby. Jest idealna do zabrania ze sobą na spacery, do pracy, na wycieczki lub na siłownię. Jej wygodny kształt i lekka konstrukcja sprawiają, że możesz nosić ją ze sobą wszędzie. Czarna matowa powłoka butelki nadaje jej nowoczesny wygląd i sprawia, że jest odporna na zarysowania.  Srebrny motyw fortepianu, znajdujący się na powierzchni butelki, dodaje jej niezwykle muzyczny charakter i przyciąga uwagę. Dodatkowo, butelka termiczna jest wyposażona w solidny, szczelny korek (zakrętkę), który zapobiega wyciekom i utrzymaniu temperatury napoju. Produkt stanowi idealny gadżet na prezent dla młodego pianisty lub nauczyciela fortepianu. Świetnie sprawdzi się na górskich wyprawach, pieszych wycieczkach czy rowerowych eskapadach wakacyjnych. Zapakowany w estetyczny kartonik. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

UDG Starter Bag Czarna 50LP′s
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
Reloop torba na 304 CD camo
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl