Nuty: Nuty

Butelka termiczna czarna srebrne skrzypce pojemność 0,5l termos

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Czarna butelka termiczna to elegancki i praktyczny przedmiot wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje trwałość i długotrwałą izolację termiczną dzięki podwójnym ściankom. Materiał ten jest również odporny na uderzenia i zachowuje temperaturę napoju przez długi czas. Dzięki temu możesz cieszyć się zimnymi napojami przez cały dzień lub ciepłymi napojami nawet po wielu godzinach. Produkt jest również przyjazny środowisku i wolny od Bisfenolu A. Butelka pomieści aż 0,5 litra napoju na twoje codzienne potrzeby. Jest idealna do zabrania ze sobą na spacery, do pracy, na wycieczki lub na siłownię. Jej wygodny kształt i lekka konstrukcja sprawiają, że możesz nosić ją ze sobą wszędzie. Czarna powłoka butelki nadaje jej nowoczesny wygląd i sprawia, że jest odporna na zarysowania. Srebrny motyw skrzypiec, znajdujący się na powierzchni butelki, dodaje jej niezwykle muzyczny charakter i przyciąga uwagę. Dodatkowo, butelka termiczna jest wyposażona w solidny, szczelny korek (zakrętkę), który zapobiega wyciekom i utrzymaniu temperatury napoju. Termos stanowi idealny gadżet na prezent dla młodego skrzypka lub nauczyciela. Świetnie sprawdzi się na górskich wyprawach, pieszych wycieczkach czy rowerowych eskapadach wakacyjnych. Zapakowany w estetyczny kartonik. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Showtec PAR16W skrzydełka srebrne
Flash PAR-64 skrzydeka, srebrne
Stim M10S rami mikrofonowe do Ki05 srebrne
Flash PAR 56 skrzydeka, srebrne
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl