Nuty: Nuty

Bob Marley - nieopowiedziana historia króla reggae - Salewicz (+ płyta CD)

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Autor - Chris Salewicz, miał to szczęście spędzić jakiś czas z Bobem Marleyem na Jamajce. Dzięki temu otrzymujemy kompletny obraz jego życia, od niepozornych początków do międzynarodowej sławy. Rastafariański gwiazdor reggae - Bob Marley, którego opłakiwały miliony, kiedy po ciężkiej walce z rakiem odszedł w maju 1981 roku i dzięki któremu uwaga całego świata zwróciła się na jamajską muzykę, urzekał publiczność swoją wizją pokoju, harmonii i miłości. Jego bunt odmienił świat.Książka zawiera niepublikowane wcześniej wywiady z dziesiątkami osób, które znały artystę.Do książki dołączona jest płyta, która zawiera: Tribute to Bob Marley- Bednarek- Farben Lehre- The Relievers & Muniek1. Bednarek – „Could You Be Loved” (B. Marley)2. Farben Lehre – „Buffalo Soldier” (B. Marley & K. Sporty)3. The Relievers & Muniek – „One Love” (B. Marley, C. Mayfield)4. The Relievers & Muniek – „No Woman No Cry” (B. Marley)   Tytuł: Bob Marley - nieopowiedziana historia króla reggae Autor: Chris SalewiczStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Sine Qua NonFormat: 368 str., miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379240609 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop BOB06 MARLEY LIONS pasek gitarowy
Dunlop BOB01 MARLEY BAND pasek gitarowy
Dunlop BOB04 MARLEY WILDE pasek gitarowy
Dunlop BOB05 MARLEY FACE pasek gitarowy
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Carl Philipp Emanuel Bach

Carl Philipp Emanuel Bach

Piąty syn znakomitego kompozytora epoki baroku przyszedł na świat w Weimarze w roku 1714. Od najmłodszych lat uczył się od ojca muzyki, a przed rozpoczęciem studiów muzycznych studiował filozofię i prawo. W latach 1740-1767 był muzykiem na dworze Fryderyka II, króla Prusji...

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl