Nuty: Nuty

Bob Marley - nieopowiedziana historia króla reggae - Salewicz

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Autor - Chris Salewicz, miał to szczęście spędzić jakiś czas z Bobem Marleyem na Jamajce. Dzięki temu otrzymujemy kompletny obraz jego życia, od niepozornych początków do międzynarodowej sławy. Rastafariański gwiazdor reggae - Bob Marley, którego opłakiwały miliony, kiedy po ciężkiej walce z rakiem odszedł w maju 1981 roku i dzięki któremu uwaga całego świata zwróciła się na jamajską muzykę, urzekał publiczność swoją wizją pokoju, harmonii i miłości. Jego bunt odmienił świat.Książka zawiera niepublikowane wcześniej wywiady z dziesiątkami osób, które znały artystę. Tytuł: Bob Marley - nieopowiedziana historia króla reggae Autor: Chris salewiczStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Sine Qua NonFormat: 368 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379240609 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop BOB06 MARLEY LIONS pasek gitarowy
Dunlop BOB01 MARLEY BAND pasek gitarowy
Dunlop BOB04 MARLEY WILDE pasek gitarowy
Dunlop BOB05 MARLEY FACE pasek gitarowy
„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

Ostatni, 12. tom „Encyklopedii Muzycznej PWM” trafił do sprzedaży 12 lutego br. Tym samym zamknięta zostaje 33-letnia historia jednego z najbardziej ambitnych przedsięwzięć Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 3

Uwertura dobiegła końca, kurtyna idzie w górę, słychać jasny, kobiecy głos, wydobywający się z postaci, której kostium ma dać nam obraz bohatera.

Carl Philipp Emanuel Bach

Carl Philipp Emanuel Bach

Piąty syn znakomitego kompozytora epoki baroku przyszedł na świat w Weimarze w roku 1714. Od najmłodszych lat uczył się od ojca muzyki, a przed rozpoczęciem studiów muzycznych studiował filozofię i prawo. W latach 1740-1767 był muzykiem na dworze Fryderyka II, króla Prusji...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl