Nuty: Nuty

Black Sabbath - u piekielnych bram - historia zespołu - Mick Wall

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka Mick'a Wall'a - cenionego brytyjskiego dziennikarza muzycznego, autora wielu muzycznych biografii, jest szczegółową i obszerną historią jednego z ważniejszych zespołów rockowych -  Black Sabbath. Opowiada on o początkach zespołu, który powstał w Aston, na przedmieściach Birmingham, na gruzach dwóch innych formacji: The Rare Breed (gdzie występowali wokalista Ozzy Osbourne i basista Geezer Butler) i Mythology (gdzie udzielali się gitarzysta Tony Iommi i perkusista Bill Ward), o utracie praw do własnych piosenek, o mrocznej stronie życia muzyków nadużywających alkoholu i narkotyków, o odejściu Ozzy'ego i jego powrocie do Black Sabbath i wielu innych.W książce znajdziemy wypowiedzi wielu muzyków związanych z zespołem, a także liczne zdjęcia i obszerną dyskografię.   Tytuł: Black Sabbath - u piekielnych bram. Historia zespołu.Autor: Mick WallStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: I RockFormat: 444 str., 205x145mm,  twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364373022 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ibanez MTM 10 BR Mick Thomson gitara elektryczna z futeraem
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
AvTek Wall Standard 175, ekran ręcznie rozwijany, wymiary cm - 175 x 175, obraz cm - 175 x 175
MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

„Encyklopedia Muzyczna PWM” ukończona

Ostatni, 12. tom „Encyklopedii Muzycznej PWM” trafił do sprzedaży 12 lutego br. Tym samym zamknięta zostaje 33-letnia historia jednego z najbardziej ambitnych przedsięwzięć Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 1

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 1

Jest rok 2012. Mimo że już siedem lat upłynęło od premiery Juliusza Cezara na festiwalu w Glyndebourne, eksperci od reklamy i marketingu nie poprzestają. Egzotyczna realizacja Händla Davida McVicara wróciła...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl