Nuty: Nuty

AC/DC: Diabelski Młyn - Mick Wall - biografia grupy

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Mick Wall ujawnia w książce wcześniej nieznane fakty dotyczące wszystkich głównych graczy w AC/DC. Jest to jednak nie tylko opowieść o rockowej kapeli, opowiada ona przede wszystkim historię rodziny – klanu – który nie ma w zwyczaju wdawać się w spory z obcymi.Rzucając nowe światło na tajemniczą śmierć ich wokalisty, Bona Scotta, w 1980 roku i dając solidny pogląd na oszałamiające szczyty sławy oraz często pojawiające się na własne życzenie spadki formy w ich karierze z kolejnym wokalistą Brianem Johnsonem, książka ta opowiada o trzech bezwzględnych braciach – Malcolmie, jego przebranym w mundurek szkolny młodszym bracie Angusie i starszym George’u, który stał za ich wszystkimi wczesnymi płytami, do dzisiaj pozostając szarą eminencją w AC/DC.Youngowie, twardziele z osiedli czynszówek w Glasgow, przeżyli narkotyki, śmierć, rozwód i wieczne potępienie krytyków, by stać się jednym z największych, najbardziej znanych zespołów rockowych na świecie. „My wiemy kim jesteśmy – powiedział kiedyś Angus – jesteśmy rock and rollem”. Tytuł: AC/DC Diabelski Młyn Autor: AC/DC, Mick Wall Typ publikacji: biografia Wydawnictwo: In Rock Format: 558 str., twarda oprawa Język wydania: polski   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ibanez MTM 10 BR Mick Thomson gitara elektryczna z futeraem
Ibanez MTM10 BR Mick Thomson gitara elektryczna z futeraem B04
AvTek Wall Standard 200, ekran ręcznie rozwijany, wymiary cm - 200 x 200, obraz cm - 200 x 200
AvTek Wall Standard 175, ekran ręcznie rozwijany, wymiary cm - 175 x 175, obraz cm - 175 x 175
AKORDEON

AKORDEON

Instrument ten, choć rzadko pojawiający się w składzie orkiestry, jest głęboko zakorzeniony w muzyce ludowej całego świata. Należy on do grupy aerofonów...

Francis Poulenc

Francis Poulenc

Francuski kompozytor oraz pianista należący do słynnej grupy Les Six (do której należeli również Milhaud, Honegger, Auric, Tailleferre i Durey). Przyszedł na świat w Paryżu w roku 1899, a jego muzyczne powołanie pojawiło się już stosunkowo wcześnie.

Kobiece marzenia w operowej stylistyce | Recenzja „Dziewczyn z Neapolu” w wykonaniu Les Femmes

Kobiece marzenia w operowej stylistyce | Recenzja „Dziewczyn z Neapolu” w wykonaniu Les Femmes

28 lipca w Internecie odbyła się premiera „Dziewcząt z Neapolu” w interpretacji grupy operowej „Les Femmes” i dwóch instrumentalistów. Spektakl cieszy się coraz większą popularnością.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl