Nuty: Nuty

Billie Eilish: Don't Smile At Me - melodia, nuty na fortepian, akordy gitarowe i słowa

109 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Opracowanie utworów z albumu Don't  smile at me , wydanego 11 sierpnia 2017, kalifornijskiej gwiazdy electropop - Billie Eilish. Zbiór dodatkowo zawiera debiutancki singiel "Ocean Eyes" oraz "Lovely". Wydanie zawiera nuty na fortepian, akordy gitarowe oraz słowa. Spis utworów: Burn Bellyache Copycat Hostage Idontwannabeanyone Lovely My boy Ocean Eyes Party Favor Watch Tytuł: Billie Elish:Don't smile at meAutor: Billie ElishStopień trudności: średnio-zaawansowanyObsada: fortepian, wokal, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, tekstWydawnictwo: Hal LeonardFormat: miękka oprawa, A4, 56 str.Język wydania: angielskiISBN: 9781540049650 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Fender Billie Eilish Signature Uke ukulele koncertowe elektroakustyczne
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl