Nuty: Nuty

Bałtycka syrena - historia Konstancji Czirenberg - Anna Czerwińska-Rydel

36 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Anna Czerwińska-Rydel - autorka książki opisuje dzieje życia słynnych gdańszczanek. Prezentowana pozycja poświęcona jest Konstancji Czirenberg - niesamowicie utalentowanej i pięknej kobiecie, urodzonej w 1605 roku, nazywanej Bałtycką Syreną. Konstancja była śpiewaczką, malarką i hafciarką, umiała grać na organach, klawikordzie i cytrze, znała wiele języków, a legendy o jej nieprzeciętnej urodzie i talentach dotarły daleko poza granice naszego kraju.   Tytuł: Bałtycka syrena - historia Konstancji CzirenbergAutor: Anna Czerwińska-RydelStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Muchomor Format: 92 str., 222x166mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788389774781 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Acme Syrena 25 cm
Acme Syrena
PWM Bado Anna - Cicha noc. 8 kold na gitar
PWM Klechniowska Anna Maria - Szkoa na fortepian
Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

Anna Szałucka

Anna Szałucka

Anna Szałucka – fortepian

Anna Wróbel – wiolonczela

Anna Wróbel – wiolonczela

Pochodzi z rodziny o szerokich tradycjach muzycznych. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. A. Wróbla.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl