Nuty: Nuty

Andreas Schultze-Florey - 99 Recital Pieces for Mini Bassoon or Bassoon - część 2 (34-66) - utwory recitalowe na fagottino lub fagot

89 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"99 Recital Pieces" to kolekcja utworów recitalowych skomponowanych przez Andreasa Schultze-Floreya na fagottion lub fagot.Prezentowana pozycja stanowi 2 z 3 części i zawiera 33 utwory, przeznaczone dla średniozaawansowanych wykonawców.   Tytuł: 99 Recital Pieces for Mini Bassoon or Bassoon Autor: A.Schultze-FloreyStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: fagottion, fagot Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AccoladeFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: niemiecki, angielskiISBN: M501354801 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alesis Recital Pro pianino cyfrowe
Alesis Recital pianino cyfrowe
Yamaha U0110101 tom-tom mount (część)
Yamaha WR356500 obudowa (górna część) PSR S 910
Preludium

Preludium

Jest to krótki, zazwyczaj bez określonej wewntrznej struktury utwór, który może służyć jako wstęp do kolejnych części większego oraz bardziej skomplikowanego dzieła.

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.4

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.4

VIII Symfonia „Pieśni przemijania” Krzysztofa Pendereckiego to utwór, który – opowiadając o drzewach – mówi o nieubłaganym upływie czasu i ulotności ludzkiego życia. To wędrówka po obumierających ogrodach, po których oprowadzają niemieccy poeci: Eichendorff, Kraus, Hesse, Goethe, Rilke...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl