Nuty: nuty na klarnet

Agata Zubel: Aria z opery Bildbeschreibung - nuty na klarnet kontrabasowy

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


 Publikacja zawiera "Arię z opery Bildbeschreibung" skomponowaną przez Agatę Zubel, polską kompozytorkę i śpiewaczkę operową. Utwór jest napisany na klarnet kontrabasowy solo, charakteryzuje się nowoczesnym stylem muzycznym, który łączy elementy klasyczne z eksperymentalnymi brzmieniami. Tworzy ona unikalne połączenie dźwięków, które pobudza wyobraźnię słuchacza i stwarza atmosferę pełną napięcia i dramatyzmu. Utwór ma charakter solowy, co oznacza, że klarnet jest jedynym głównym instrumentem wykonującym melodię. Kompozycja ta została stworzona z myślą o eksplorowaniu możliwości i wyrazistości instrumentu, zarówno pod względem technicznym, jak i emocjonalnym. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Aria z opery BildbeschreibungAutor: Agata ZubelStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: klarnet kontrabasowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMSeria: StrumentoFormat: 13 strony, N4 stojący (235x305 mm), miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274032197 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Aria AD-50 Solid gitara akustyczna
Sontronics ARIA mikrofon lampowy
Aria Pro II STG-STV BK gitara elektryczna
Aria Pro II Jet II CA gitara elektryczna
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Montserrat Caballé

Montserrat Caballé

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl