Nuty: Nuty

Łatwy Verdi - nuty na gitarę klasyczną (fingerpicking) z tabulaturami

28 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych utworów Giuseppe Verdi'ego w prostym opracowaniu nutowym i tabulaturowym Marka Pawełka na gitarę klasyczną, dla początkujących wykonawców. Spis utworów:1. Aria Gildy nr 1 z opery "Rigoletto"2. Aria Gildy nr 2 z opery "Rigoletto"3. Siciliana z opery "Nieszpory sycylijskie"4. Wstęp do II aktu opery "Rigoletto"5. Utracony spokój /pieśń/6. Aria Alfreda z opery "Traviata"7. Aria Ezia z opery "Attila"8. Romanza /pieśń/9. Melodia z opery "Nieszpory sycylijskie"10. Aria Germonta nr 1 z opery "Traviata"11. Aria Germonta nr 2 z opery "Traviata"12. Romanza Richarda z opery "Bal maskowy"13. Marsz triumfalny z opery "Aida"14. Aria Księcia z opery "Rigoletto"15. Aria Ulriki z opery "Bal maskowy"16. Ballada Księcia z opery "Rigoletto"17. Pokusa /pieśń/18. Aria Traviaty nr 1 z opery "Traviata"19. Aria Traviaty nr 2 z opery "Traviata"20. Aria Traviaty nr 3 z opery "Traviata"21. Bachanalia z opery "Traviata"22. Ave Maria /pieśń/23. Duet nr 1 z opery "Traviata"24. Duet nr 2 z opery "Traviata"25. Duet nr 3 z opery "Traviata"26. Canzona Oscara z opery "Bal maskowy"27. Chór z opery "Bal maskowy"28. Chór niewolników z opery "Nabucco"29. Eliza /pieśń/30. Aria Leonory z opery "Moc przeznaczenia"31. Kwartet z opery "Traviata"32. Pieśń Matadorów z opery "Traviata"33. Finał z opery "Traviata"   Tytuł: Łatwy VerdiAutor: Giuseppe Verdi, (opracowanie) Marek PawełekStopień trudności: dla początkującychSeria: Gitara klasyczna fingerpicking z tabulaturamiInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: ContraFormat: 54 str., A4, miękka oprawa,Język wydania: polskiISBN: 8372158991 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl