Nuty: Nuty

Łatwy Verdi - nuty na gitarę klasyczną (fingerpicking) z tabulaturami

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych utworów Giuseppe Verdi'ego w prostym opracowaniu nutowym i tabulaturowym Marka Pawełka na gitarę klasyczną, dla początkujących wykonawców. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów:1. Aria Gildy nr 1 z opery "Rigoletto"2. Aria Gildy nr 2 z opery "Rigoletto"3. Siciliana z opery "Nieszpory sycylijskie"4. Wstęp do II aktu opery "Rigoletto"5. Utracony spokój /pieśń/6. Aria Alfreda z opery "Traviata"7. Aria Ezia z opery "Attila"8. Romanza /pieśń/9. Melodia z opery "Nieszpory sycylijskie"10. Aria Germonta nr 1 z opery "Traviata"11. Aria Germonta nr 2 z opery "Traviata"12. Romanza Richarda z opery "Bal maskowy"13. Marsz triumfalny z opery "Aida"14. Aria Księcia z opery "Rigoletto"15. Aria Ulriki z opery "Bal maskowy"16. Ballada Księcia z opery "Rigoletto"17. Pokusa /pieśń/18. Aria Traviaty nr 1 z opery "Traviata"19. Aria Traviaty nr 2 z opery "Traviata"20. Aria Traviaty nr 3 z opery "Traviata"21. Bachanalia z opery "Traviata"22. Ave Maria /pieśń/23. Duet nr 1 z opery "Traviata"24. Duet nr 2 z opery "Traviata"25. Duet nr 3 z opery "Traviata"26. Canzona Oscara z opery "Bal maskowy"27. Chór z opery "Bal maskowy"28. Chór niewolników z opery "Nabucco"29. Eliza /pieśń/30. Aria Leonory z opery "Moc przeznaczenia"31. Kwartet z opery "Traviata"32. Pieśń Matadorów z opery "Traviata"33. Finał z opery "Traviata"   Tytuł: Łatwy VerdiAutor: Giuseppe Verdi, (opracowanie) Marek PawełekStopień trudności: dla początkującychSeria: Gitara klasyczna fingerpicking z tabulaturamiInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: ContraFormat: 54 str., A4, miękka oprawa,Język wydania: polskiISBN: 8372158991 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

Małgorzata Kołcz

Małgorzata Kołcz

Studiowała grę na kontrabasie w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz filologię klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako kontrabasistka współpracuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami, takimi jak: Warsaw Camerata, Europejska Orkiestra Festiwalowa „Probaltica”...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl