Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Łatwy Verdi - nuty na fortepian dla początkujących - Agnieszka Górecka

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 40 najpopularniejszych utworów Giuseppe Verdi'ego w prostym opracowaniu Agnieszki Góreckiej na fortepian solo, dla początkujących wykonawców. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów:1. Cyganka /pieśń/;2. Ave Maria /pieśń/;3. Eliza /pieśń/;4. Gwiazda /pieśń/;5. Kominiarz /pieśń/;6. Noce ciemności /pieśń/;7. Litość /pieśń/;8. Romanza /pieśń/;9. Szpak /pieśń/;10. Utracony spokój /pieśń/;11. Pokusa /pieśń/;12. Aria Leonory z opery "Moc przeznaczenia";13. Marsz triumfalny z opery "Aida";14. Aria Ezia z opery "Attila";15. Aria Ulriki z opery "Bal maskowy";16. Canzona Oscara z opery "Bal maskowy";17. Chór z opery "Bal maskowy";18. Aria Richarda z opery "Bal maskowy";19. Siciliana z opery "Nieszpory sycylijskie";20. Melodia z opery "Nieszpory sycylijskie";21. Chór niewolników z opery "Nabucco";22. Aria Gildy nr 1 z opery "Rigoletto";23. Aria Gildy nr 2 z opery "Rigoletto";24. Aria Księcia z opery "Rigoletto";25. Ballada Księcia z opery "Rigoletto";26. Wstęp do II aktu opery "Rigoletto";27. Aria Alfreda z opery "Traviata";28. Aria Germonta nr 1 z opery "Traviata";29. Aria Germonta nr 2 z opery "Traviata";30. Pieśń Matadorów z opery "Traviata";31. Aria Traviaty nr 1 z opery "Traviata";32. Aria Traviaty nr 2 z opery "Traviata";33. Aria Traviaty nr 3 z opery "Traviata";34. Aria Traviaty nr 4 z opery "Traviata";35. Bachanalia z opery "Traviata";36. Duet nr 1 z opery "Traviata";37. Duet nr 2 z opery "Traviata";38. Duet nr 3 z opery "Traviata";39. Kwartet z opery "Traviata";40. Finał z opery "Traviata"   Tytuł: Łatwy VerdiAutor: Giuseppe Verdi, (opracowanie) Agnieszka GóreckaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: ContraFormat: 68 str., A4, miękka oprawa,Język wydania: polskiISBN: 8372158851 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kreiner-Bogdaska Agnieszka - W krainie muzyki. Podrcznik dla uczniw szk muzycznych I stopnia
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VIII ″Magoka″
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VII ″Krakowskie anioy″
PWM Wony Micha - W krainie melodii 1. Zbir ulubionych utworw w atwym ukadzie na fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Wachnik Trio

Wachnik Trio

Zespół powstał z inicjatywy znakomitego polskiego fagocisty, solisty Filharmonii Narodowej w Warszawie Leszka Wachnika. Do współpracy zostali zaproszeni: oboistka Agnieszka Wachnik oraz profesor Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie Romuald Gołębiowski.

Baroque Collegium 1685

Baroque Collegium 1685

Baroque Collegium 1685 to międzynarodowego zespół, koncentrujący się na udostępnianiu i przybliżaniu muzyki baroku, w szczególności dzieł oratoryjno-kantatowych. Inicjatorką powstania Collegium oraz dyrektorem artystycznym jest muzykolog, dyrygent i manager kultury- Agnieszka Żarska.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl