Łódź - TOP wydarzenia 06-07 2024

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Łodzi

Co warto zobaczyć i posłuchać w Łodzi w najbliższym czasie? Oto kilka propozycji dla miłośników muzyki i sztuki, którzy chcą spędzić wieczór w wyjątkowy sposób!

Audioriver Festival 2024 Łódź

Zapraszamy na kolejną edycję Audioriver Festival! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się na Błoniach Łódzkich 12 lipca o godzinie 14:00. Wystąpią znani artyści, a ceny biletów zaczynają się od 199,0 PLN. Nie przegap tej okazji!

Koncert wraz z Zespołem (Wooltura) - Paweł Motyl

Jednym z ciekawych koncertów, które odbędą się w Łodzi jest występ zespołu Wooltura z gościnnym udziałem Pawła Motyla. Wydarzenie odbędzie się 13 lipca o godzinie 18:00 w klubie Wooltura. Bilety można nabyć od 100 PLN.

W świecie bardów. Yanistan. Cohen, Grzesiuk, Wysocki, Kaczmarski Waits

Fani kultury i poezji z pewnością docenią koncert "W świecie bardów", który odbędzie się w Pubie Keja 15 września o godzinie 18:00. Można nabyć bilety za 40 PLN i podziwiać interpretacje utworów takich artystów jak Cohen, Grzesiuk czy Kaczmarski.

Koncert Forever Young

Jeśli interesuje Cię muzyka lat 80., koniecznie zarezerwuj bilet na koncert Forever Young, który odbędzie się w Filharmonii Łódzkiej 22 września o godzinie 18:00. Bilety zaczynają się od 125 PLN. Nie przegap tego wyjątkowego wieczoru!

Powyższe wydarzenia to tylko mała część atrakcji kulturalnych, jakie czekają na mieszkańców i odwiedzający
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Łódź - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Artykuły


Nuty


Produkty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl