Łódź - TOP wydarzenia 11-12 2023

Najbliższe wydarzenia kulturalne w Łodzi

W najbliższych dniach w Łodzi odbędzie się wiele interesujących wydarzeń kulturalnych, muzycznych i artystycznych. Niezależnie od swoich preferencji, każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy kilka najciekawszych z nich.

7 grudnia w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się koncert R&B Łukowski, Duet Karo, Jolanta i Jacek Kierok, Adi. Będzie to wyjątkowy wieczór pełen szlagierów śląskich z humorem. Cena biletów rozpoczyna się od 95 złotych. Filharmonia Łódzka zapewnia doskonałą akustykę i wysokiej jakości wykonawców, co sprawi, że koncert będzie niezapomnianym przeżyciem.

W tym samym dniu w Pubie Keja odbędzie się koncert Przyjaciół Pod Daszkiem..czyli Czołowe Z Księżycem. Będzie to niezwykła okazja, aby posłuchać niezależnych artystów, którzy swoją twórczością zdobyli serca wielbicieli muzyki. Bilety na to wydarzenie są dostępne już od 30 złotych.

Natomiast w Teatrze Nowym im. K. Dejmka - Dużej Sali, Edyta Bartosiewicz wystąpi solowo w ramach jesiennej trasy koncertowej 2023. To będzie niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć talentu tej uzdolnionej piosenkarki na żywo. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

8 grudnia Teatr Wielki zaprasza na spektakl Don Carlos. To wydarzenie, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom teatru. Spektakl rozpoczyna się o godzinie 18:30.

Tego samego dnia w Filharmonii Łódzkiej - Sali Koncertowej odbędzie się wyjątkowy koncert symfoniczny specjalny, podczas którego wystąpią A. Scholl i Z. Pilch. To będzie niezwykły wieczór pełen emocji i doskonałej muzyki. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Natomiast w Pubie Keja będą można posłuchać zespołu Cztery Refy. Będzie to wieczór energicznej muzyki oraz dobrej zabawy. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

9 grudnia w Pubie Keja odbędzie się koncert Solid Rock - Dire Straits. To będzie niesamowite przeżycie dla fanów tej legendy rocka. Bilety na to wydarzenie można nabyć już od 50 złotych. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

10 grudnia w Teatrze Wielkim odbywać się będzie cykl koncertów familijnych - Orkiestrowe ABC - trąbki i inne dęte. Ten niezwykły koncert skierowany jest do najmłodszych melomanów, którzy dzięki muzyce będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Na zakończenie, 11 grudnia w Klubie Wytwórnia odbędzie się tribute to Bee Gees. Będzie to niezapomniana podróż w przeszłość, pełna znanych i kultowych utworów tego legendarnego zespołu. Bilety na to wydarzenie można nabyć już od 200 złotych. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30.

To tylko kilka propozycji najbliższych wydarzeń kulturalnych w Łodzi. Miasto to wciąż oferuje wiele innych atrakcji dla miłośników kultury, muzyki i sztuki. Niezależnie od preferencji, każdy znajdzie coś dla siebie. Warto śledzić programy artystów, teatrów i klubów, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Łódź - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Artykuły


Nuty


Produkty


Książki


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl