Filharmonicy Się Stroją

18.99 PLN  zobacz w sklepie »


Jest Piątek Wieczór, Na Dworze Się ściemnia, A Tu I ówdzie W Różnych Częściach Miasta 92 Mężczyzn I 13 Kobiet Stroi Się Do Pracy. Kiedy Są Już Gotowi Każdy Zabiera Swój Instrument I Rusza Do Centrum. Punktualnie O 19.30 Razem Zagrają W Filharmonii. Karla Kuskin I Marc Simont Zapraszają Nas Na Nietypowe Spotkanie Z Orkiestrą, Która Przygotowuje Się Do Koncertu. Książka -po Raz Pierwszy Wydana W USA W Latach 80-tych - Doczekała Się Licznych Nagród I Wyróżnień.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha C 40 gitara klasyczna
LD Systems STINGER SUB 15 G3 CB deskorolka do Stinger G3 Subwoofer 15
LD Systems STINGER SUB 18 G3 CB - deskorolka do Stinger G3 Subwoofer 18
American DJ Bubble Tron GO wytwornica baniek

Powiązane Video

Franciszek Liszt

Franciszek Liszt

Jeden z najwybitniejszych artystów epoki romantyzmu, znakomity kompozytor oraz pianista węgierski przyszedł na świat w 1811 roku w Raiding. Ojciec Franciszka służył na dworze Esterhazych i był zapalonym muzykiem.

Jean-Baptiste Lully

Jean-Baptiste Lully

Ten francuski kompozytor pochodzenia włoskiego przyszedł na świat we Florencji w roku 1632. Pochodził z ubogiej rodziny, jednak zwrócił on uwagę pewnego szlachcica z Guise, która zabrał młodego Lully do Paryża. Tam rozpoczął służbę na dworze Ludwika XIV...

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Instrument muzyczny jest przyrządem do wytwarzania muzyki. Na wysokość dźwięku i jego barwę wpływają właściwości fizyczne wibratora, za pomocą którego wytwarzany jest dźwięk w instrumencie muzycznym. Wibrator jest głównym elementem instrumentu muzycznego, dzięki któremu w najprostszy sposób jesteśmy

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl