Druga Dal. Nowe Listy Do Agnieszki Osieckiej

25.99 PLN  zobacz w sklepie »


To Nie Są Tylko Nowe Listy Do Agnieszki. Nawet Wręcz Przeciwnie. W Książce Jest Dużo Listów Jej Do Mnie, Których Oryginały Znalazłem Ostatnio W Starej Walizce Z Napisem Agusia.To Jest Właściwie Powód Powstania Tej Książki. Listy Do Agnieszki Pisałam Przez Piętnaście Lat Po Jej śmierci, Ale Te Z Ostatniego Roku Wydają Mi Się Ciekawsze, Bo Dotyczą Spraw Aktualnych. W Książce Jest Też Sporo Zdjęć, Bo Dotyczą Tego, O Czym Piszę. Tamte, Wzruszające, Zblakły Jak Stary Bibułkowy Aniołek, Ozdoba Na Choinkę, Ale Ich Nie Wyrzucę, Bo Nie Powinno Się Działać Pochopnie.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom II ″STS i nie tylko″
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom I
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom IV ″Strofki o mioci″
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom IX ″Zielono mi″

Powiązane Video

Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

Msza

Msza

Msza jest formą liturgiczną o budowie cyklicznej, śpiewaną a capella bądź z akompaniamentem instrumentalnego obligatta lub nawet całej orkiestry. Msza zwyczajna czyli Ordinearium missae...

Po co jest „CameralMusic”?

Po co jest „CameralMusic”?

Muzyka kameralna tradycyjnie przeznaczona była do wykonywania w komnatach dworskich, obecnie rozwój technologii najpierw sprzętu grającego, teraz internetu spowodował, że w naszych komnatkach (nawet jeżeli mają 2x3m jak moja) możemy posłuchać każdej muzyki.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl