Capoeira. Brazylijska Forma Sztuki

22.99 PLN  zobacz w sklepie »


Capoeira Splata Walkę, Muzykę, Taniec, Modlitwę I Rytuał W Przemyślną Strategię, Dzięki Której Ludzie Mogą Razem żyć, Trudzić Się, Obchodzić Uroczystości, A Przede Wszystkim Przetrwać. W Swojej Książce Bira Almeida- Albo Mestre Acordeon, Jak Z Szacunkiem Nazywa Się Go W Kołach Związanych Z Capoeirą Dokumentuje Swą Własna Tradycję Zarówno Okiem Historyka, Jak I Namiętnym Sercem Capoeirista. Przenosi On Czytelnika Od Początku Historii Nowego Świata W Brazylii Przez Ulice Dwudziestowiecznej Bahii (duchowego Domu Capoeiry) Aż Do Gigantycznych Miejskich Ośrodków W Ameryce Północnej (gdzie Jak Grzyby Po Deszczu)wyrastają Nowe Linie Sukcesji Starych Mistrzów). Książka Ta Jest Wartościowa Dla Wszystkich Zainteresowanych Tradycjami Etnokulturowymi, Sztukami Walki I Muzyką, A Także Tych, Którzy Pragną Usłyszeć Słowa Prawdziwego Mestre, Oddanego Misji Zachowania Swego Afro-brazylijskiego Dziedzictwa.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Gumka do mazania Forma klucza wiolinowego
JBL Control 1PRO pasywny monitor studyjny
Latin Percussion ruby strojeniowe LP3314 Brazilian Timbau Chrom, 4 sztuki
Latin Percussion ruby strojeniowe Brazilian Repinique - LP3110 LP3112 Chrom, 4 sztuki

Powiązane Video

Mali pacjenci namalowali muzykę, wirtuozka ją zagra

Mali pacjenci namalowali muzykę, wirtuozka ją zagra

W czwartek 9 lutego sztuka plastyczna i muzyczna połączą się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu. Amerykańska wirtuozka skrzypiec Rachel Barton Pine rozstrzygnie w nim konkurs „Namaluj muzykę”...

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

Poemat symfoniczny

Poemat symfoniczny

Forma muzyczna powstała w epoce romantyzmu, której pochodzenie jest pozamuzyczne, tzn. wywodzi się z dzieł literackich bądź tradycyjnych opowieści.

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl