Nuty: Nuty

Łatwy Grieg - nuty na gitarę klasyczną (fingerpicking) z tabulaturami

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych utworów Edvarda Grieg'a  - norweskiego kompozytora, pianisty i dyrygenta, w prostym opracowaniu nutowym i tabulaturowym Marka Pawełka na gitarę, dla początkujących wykonawców. Spis utworów:1. Świnka z cyklu "25 norweskich melodii i tańców";2. Duża i mała mucha z cyklu "25 norweskich melodii i tańców";3. Obrazek poetycki nr 1;4. Obrazek poetycki nr 2;5. Ja kocham Cię /pieśń/;6. Pieśń weselna z cyklu "25 norweskich melodii i tańców";7. Motyl;8. Kartka z albumu na 1;9. Kartka z albumu nr 2;10. Ptaszek;11. Wiosenny taniec z cyklu "25 norweskich melodii i tańców";12. Taniec karła;13. Kołysanka;14. Młody pasterz;15. Krajobraz Norwegii z cyklu "25 norweskich melodii i tańców";16. Melodia elegijna;17. Komiczny taniec z cyklu "25 norweskich melodii i tańców";18. Mały chłopiec z cyklu "25 norweskich melodii i tańców";19. Marsz z cyklu "25 norweskich melodii i tańców";20. Taniec norweski nr 1;21. Taniec norweski nr 2;22. Taniec norweski nr 3;23. Taniec norweski nr 4;24. Taniec norweski nr 5;25. Taniec norweski nr 6;26. Poranek z I Suity "Peer Gynt";27. Śmierć Azy z I Suity "Peer Gynt";28. Taniec Anitry z I Suity "Peer Gynt";29. W grocie Króla Gór z I Suity "Peer Gynt";30. Porwanie narzeczonej Skarga Ingrid z II Suity "Peer Gynt";31. Taniec arabski z II Suity "Peer Gynt";32. Powrót Peer Gynta z II Suity "Peer Gynt";33. Pieśń Solvejgi z II Suity "Peer Gynt";34. Taniec córka Króla Gór z II Suity "Peer Gynt"   Tytuł: Łatwy GriegAutor: (opracowanie) Marek PawełekStopień trudności: dla początkującychSeria: Gitara klasyczna fingerpicking z tabulaturamiInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: ContraFormat: 52 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372159068 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl