Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Łatwy Grieg - nuty na fortepian lub keyboard dla początkujących

36 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych utworów Edwarda Griega w prostym opracowaniu Agnieszki Góreckiej na fortepian, dla początkujących wykonawców.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: 1. Ja kocham Cię /pieśń/; 2. Allegro z Koncertu fortepianowego; 3. Do wiosny; 4. Duża i mała mucha z cyklu "25 norweskich melodii i tańców"; 5. Kartka z albumu na 1; 6. Kartka z albumu nr 2; 7. Kartka z albumu nr 3; 8. Kołysanka nr 1; 9. Kołysanka nr 2; 10. Kosmiczny taniec z cyklu "25 norweskich melodii i tańców"; 11. Krajobraz Norwegii z cyklu "25 norweskich melodii i tańców"; 12. Mały chłopiec z cyklu "25 norweskich melodii i tańców"; 13. Marsz z cyklu "25 norweskich melodii i tańców"; 14. Melodia elegijna; 15. Młody pasterz; 16. Motyl; 17. Pieśń weselna z cyklu "25 norweskich melodii i tańców"; 18. Obrazek poetycki nr 1; 19. Obrazek poetycki nr 2; 20. Ostatnia wiosna; 21. Poranek z I Suity "Peer Gynt"; 22. Śmierć Azy z I Suity "Peer Gynt"; 23. Taniec Anitry z I Suity "Peer Gynt"; 24. W grocie Króla Gór z I Suity "Peer Gynt"; 25. Porwanie narzeczonej Skarga Ingrid z II Suity "Peer Gynt"; 26. Powrót Peer Gynta z II Suity "Peer Gynt"; 27. Taniec arabski z II Suity "Peer Gynt"; 28. Pieśń Solvejgi z II Suity "Peer Gynt"; 29. Taniec córki Króla Gór z II Suity "Peer Gynt"; 30. Ptaszek; 31. Świnka z cyklu "25 norweskich melodii i tańców"; 32. Taniec norweski nr 1; 33. Taniec norweski nr 2; 34. Taniec norweski nr 3; 35. Taniec norweski nr 4; 36. Taniec norweski nr 5; 37. Taniec norweski nr 6; 38. Walc; 39. Wiosenny taniec z cyklu "25 norweskich melodii i tańców"; 40. Taniec karła. Tytuł: Łatwy GriegAutor: Edvard Grieg (opracowanie) Agnieszka GóreckaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: ContraFormat:  64 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372158940 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl