Nuty: nuty na keyboard

Złote przeboje lata 2010-te cz. 1 - nuty na keyboard

26 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera kolekcję największych polskich przebojów powstałych po roku 2010-tym. Wszystkie piosenki w opracowaniu nutowym na keyboard, z pełnym tekstem oraz akordami z diagramami klawiszowymi i gitarowymi.Spis utworów: BAŁKANICA - PiersiBARCELONA - PectusBUENA - Blue CafeBOSO - ZakopowerCOLOR OF YOUR LIFE - piosenka na festiwal EUROWIZJA 2016; wyk. Michał SzpakJAK NIE MY TO KTO - Mrozu feat. TomsonKAWAŁEK DO TAŃCA - Poparzeni Kawą TrzyMAŁOMIASTECZKOWY - Dawid PodsiadłoMIŁOŚĆ W ZAKOPANEM - SławomirNAUCZ MNIE - SarsaTAMTA DZIEWCZYNA - Sylwia GrzeszczakOSTATNIA NOCKA - Yugopolis2 i Maciej MaleńczukSKRZYDLATE RĘCE - EnejSTARE DRZEWA - piosenka z filmu KAMERDYNER; wyk. KortezWEŹ NIE PYTAJ - Paweł Domagała   Tytuł: Złote przeboje lata 2010-te cz.1Autor: różniStopień trudności:  dla początkującychInstrument:  keyboard, gitaraNotacja muzyczna:  zapis nutowy, akordy z diagramami klawiszowymi i gitarowymiWydawnictwo: Studio BisFormat: 44 str., A4, miękka oprawa Język wydania: polskiISBN: 9788363204730 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
AN Ba Krzysztof ″Wojny gitarowe 2010″ CD
J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
Zdalna lekcja fortepianu

Zdalna lekcja fortepianu

2010 Intel Visionary Conference in Washington fragment zatytułowany: Sztuka, wyobraźnia, innowacyjność Wideorozmowa prowadzona jest przez skype, a wizualizacja gry na fortepianie oraz generowanie zapisu nutowego tworzone jest za pomocą internetowego interfaceu MIDI.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl