Nuty: nuty na keyboard

Złote przeboje lata 2000-ne cz. 1 - nuty na keyboard

26 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej z początku XXI wieku w łatwym opracowaniu na keybard wraz z pełnym tekstem oraz akordami z diagramami klawiszowymi i gitarowymi.Spis utworów: 2 BAJKI – VirginA GDY JEST JUŻ CIEMNO – FeelBAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – Budka SufleraCHODŹ, PRZYTUL, PRZEBACZ – Andrzej PiasecznyCZAS NIE BĘDZIE NA NAS CZEKAŁ – Blue CafeCZY TEN PAN I PANI – Ania WyszkoniKOMBINUJ DZIEWCZYNO – LeszczeMIAŁ BYĆ ŚLUB ... – Monika BrodkaMYŚLĘ O TOBIE – KombiiMYŚLI I SŁOWA – BajmNIE KŁAM, ŻE KOCHASZ MNIE – piosenka z filmu NIE KŁAM, KOCHANIE; wyk. Ewelina Flinta i Łukasz ZagrobelnyPROWADŹ MNIE – Kasia KowalskaSOFT – Video i Ania WyszkoniURKE – WilkiZA WIELKIM MORZEM TY – Brathanki   Tytuł: Złote przeboje lata 2000-ne cz. 1Autor: Włodzimierz SzpotańskiStopień trudności:  dla początkującychInstrument:  keyboarde, gitara Notacja muzyczna:  zapis nutowy, akordy z diagramami klawiszowymi i gitarowymiWydawnictwo: Studio BisFormat: 44 str., A4, miękka oprawa Język wydania: polskiISBN: 9788363204143 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
Yamaha PSR A 2000 keyboard instrument klawiszowy
Yamaha PSR A 2000 keyboard + ESI Midimate II interface MIDI/USB + Proel GF-29 peda sustain + pokrowiec
J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
Keito Saito

Keito Saito

W 2000 roku, w wieku 21 lat Keito Saito wystąpił ze światowej sławy pianistą Axelem Zwingenbergerem.

Maciej Żółtowski - kompozytor i dyrygent

Maciej Żółtowski - kompozytor i dyrygent

Ukończył z wyróżnieniem kompozycję w klasie Mariana Borkowskiego (1996) oraz dyrygenturę w klasie Ryszarda Dudka (1997) w AM w Warszawie. Swój kunszt dyrygencki doskonalił pod kierunkiem Zoltana Pesko (2000-2002) i Jurija Simonowa (2003-2008).

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl