Nuty: Nuty

Zenon Kowalowski: Muzyczne wędrówki z Reksiem - nuty na gitarę

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 12 utworów w łatwym opracowaniu na gitarę Zenona Kowalowskiego. Utwory charakteryzują się lekkością i melodyjnością. Będą odpowiednie do grania dla dzieci po pierwszym roku nauki gry na gitarze. W książce znajdują się ilustracje bohaterów z bajki "Reksio".Spis utworów: Witaj Reksio! (Kowalowski Zenon)Poranek (Kowalowski Zenon)Podwórkowa serenada (Kowalowski Zenon)Muzyczka 1 (Kowalowski Zenon)Wędrowny grajek (Kowalowski Zenon)Uroki zimy (Kowalowski Zenon)Chwila wytchnienia (Kowalowski Zenon)W gronie przyjaciół (Kowalowski Zenon)Wyzwolone emocje (Kowalowski Zenon)Muzyczka 2 (Kowalowski Zenon)O zachodzie słońca (Kowalowski Zenon)Kołysanka (Kowalowski Zenon) Tytuł: Muzyczne wędrówki z Reksiem na gitarę Autor: Z. KowalowskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara, Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: ContraFormat: 28 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372155267 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Feliski Zenon, Grski Emil, Powroniak Jzef - Szkoa gry na skrzypcach cz. 2
PWM Feliski Zenon - Nauka gam i zmian pozycji na skrzypce z. 2
PWM Feliski Zenon, Grski Emil, Powroniak Jzef - Szkoa gry na skrzypcach cz. 1
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl