Nuty: Nuty

Zagadki muzyczne - ponad 1000 zagadek - Joanna Olczyk

26 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Świetnie opracowany leksykon pomyślany jako quiz z pytaniami z zagadnień muzycznych. W książce znalazło się w sumie ponad 1000 pytań, na które czytelnik otrzymuje wyczerpujące choć napisane prostym i przystępnym językiem odpowiedzi. I jeśli do tego dodać mnóstwo kolorowych ilustracji i na koniec fotozagadkę to otrzymujemy bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe wydawnictwo. Sprawdzi się zdecydowanie jako nagroda w konkursach czy na zakończenie roku szkolnego jak również jako prezent dla interesującego się muzyką młodego czytelnika. Szczerze polecamy!Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści czyli na jakie działy podzielone zostały pytania: 1. Style i utwory2. Instrumenty różne3. Kompozytorzy i twórcy4. Muzyczne słówka5. Ciekawostki6. Fotozabawa, czyli co to, kto to? Tytuł: Zagadki muzyczne - ponad 1000 pytańAutor: Joanna OlczykStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna:yWydawnictwo: DEMARTFormat: 71 str., A4, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788374278508 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Akai MPC 1000 + EXM128 MPC 1000 z zamontowanym rozszerzeniem EXM128 DMC RAM 128 MB
Cameo LUKE 1000 RGB - Profesjonalny laser do pokazw, RGB, 1000 mW
Cameo IODA 1000 RGB - Profesjonalny laser do pokazw, RGB, 1000 mW
Ewpol pokrowiec na mikser DM-1000 logo
Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Joanna Klisowska

Joanna Klisowska

Artystka urodziła się we Wrocławiu i tu podjęła edukację muzyczną jako skrzypaczka a potem studia wokalne w Akademii Muzycznej w klasie Prof. B. E. Werner.

Jordi Savall

Jordi Savall

Ten znakomity muzyk, dyrygent, pedagog oraz teoretyk muzyki jest przykładem wyróżniającym się wśród pozostałych wybitnych współczesnych muzyków, gdyż od ponad 30 lat...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl