Nuty: Nuty

You Can Teach Yourself Flamenco Guitar - Luigi Marraccini - szkoła gry na gitarze (+ audio online)

84 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "You Can Teach Yourself..." w tym wydaniu gitara flamenco. To podręcznik napisany w bardzo przystępny sposób, uczy metodą krok po kroku i przenosi w barwny i ekscytujący świat gitary flamenco. Pozycja przeznaczona jest dla początkujących gitarzystów, którzy mają jednak opanowane podstawy gry. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Spis utworów: Alegrias       Bulerias       Fandangos De Huelva       Farruca       Malaguena       Rumba       Sevillanas I       Soleares       Verdiales  Tytuł: You Can Teach Yourself Flamenco GuitarAutor: Luigi MarracciniStopień trudności: dla początkujących, średnio-zaawansowanychInstrument: gitaraSeria: You Can Teach Yourself...Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: Mel BayFormat: 96 str, A4, miękka oprawa, kod audio onlineJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780786602346 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Cameo PAR 64 CAN 3W BS - 36 x 1 W LED PAR Can RGB w czarnej obudowie
Cameo PAR 64 CAN - 183 x 10 mm LED PAR Can RGB w czarnej obudowie
Cameo PAR 64 CAN - 177 x 10 mm LED PAR Can RGBA w czarnej obudowie
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl