Nuty: nuty na pianino rozrywka

Yanni: Ethnicity for Piano Solo - nuty na fortepian

122 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jannis Chrysomallis to grecki kompozytor new age. Publikacja zawiera najlepsze utwory z jego albumu opracowane na fortepian. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści:1. The Promise2. Written On The Wind3. Almost A Whisper4. Never Too Late5. At First Sight6. For All Seasons7. Jivaeri (Jiva-Eri)8. Play Time9. Playing By Heart10. Rainmaker11. Rites Of Passage12. Tribal DreamTytuł: Ethnicity for Piano SoloArtysta: YanniStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianWydawnictwo: Hal LeonardNotacja muzyczna: zapis nutowyFormat: 98 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634057045 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Piano 88 stage piano
Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
Nord Piano 2 HA88 stage piano
PWM Rni - Harry Potter. Muzyka do wszystkich filmw serii na fortepian solo
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl