Nuty: nauka gry na skrzypcach

Violin Junior: Theory Book 1 - Ros Stephen (+ audio online) - szkoła gry na skrzypcach

68 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Violin Junior to zabawna i kreatywna metoda nauki gry na skrzypcach dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż. Publikacja zawiera wszystkie potrzebne informacje teoretyczne do nauki gry na skrzypcach. Książka zawiera zabawne gry i kreatywne ćwiczenia z zakresu czytania nut, pisania nut, kształcenia słuchu, kompozycji i teorii muzyki. Dostępne są również filmy instruktażowe z poradami technicznymi i muzycznymi dotyczącymi wielu utworów i ćwiczeń z podręczników. Nuty przeznaczone dla początkujących muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Spis treści: Your Violin Pulse and Tempo Metre Quarter Notes / Crotchets Open-String Notes Writing Notes Bars and Bar Lines Quarter-Note Rests / Crotchet Rests Your Violin Bow Time Signatures Fiocco's Rhythm Machine Half Notes / Minims Dotted Half Notes / Dotted Minims Whole Notes / Semibreves Fiocco’s Rhythm Machine The Left Hand The Musical Alphabet 1st-Finger Notes High 2nd-Finger Notes Sharp Notes Key Signatures Eighth Notes / Quavers Fiocco's Rhythm Machine Dynamics Halloween Horrors Big Steps and Small Steps 3rd-Finger Notes 4th-Finger Notes Octaves Musical Crossword Make Your Own Musical Dice Musical Board Game Teacher's Music Tytuł: Violin Junior: Theory Book 1 - Ros Stephen (+ audio online)Autor: Ros StephenStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceWydawnictwo: SchottFormat: 80 str, A4, miękka oprawa, w komplecie kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790001205924 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time sprinters. Violin book 3 (utwory na skrzypce + CD)-nowe wydanie
PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time runners. Violin book 2 nowe wydanie
PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time joggers. Violin book 1 (utwory na skrzypce + CD)- nowe wydanie
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Wojciech Wieczorek

Wojciech Wieczorek

Nauke gry na skrzypcach kontynuował w poznańskiej Szkole Talentów w klasie Prof. Bartosza Bryły. Studia muzyczne ukonczyl w Hochschule für Musik und Medien Hannover w klasie Prof. Krzysztofa Węgrzyna.

Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl