Nuty: nauka gry na skrzypcach

Violin Junior: Lesson Book 1 - Ros Stephen (+ audio online) - szkoła gry na skrzypcach

73 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Violin Junior to zabawna i kreatywna metoda nauki gry na skrzypcach dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż. Publikacja zawiera podręcznik do nauki gry na skrzypcach część 1. Repertuar obejmuje szeroki zakres stylów, od muzyki klasycznej po muzykę ludową, światową i popularną. Wydanie zawiera wiele duetów dla dwóch uczniów, a także pomysłowe ćwiczenia techniczne, słuchowe, rytmiczne i improwizacyjne. Do podręczników dostępne są akompaniamenty fortepianowe i skrzypcowe. Dostępne są również filmy instruktażowe z poradami technicznymi i muzycznymi dotyczącymi wielu utworów i ćwiczeń z podręczników.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Spis treści: Hold the Violin like a Sports Star! Pizzicato Open-String Pieces Composing with String Colours Bars and Bar Lines Quarter Notes/ Crotchets, 4/4 Time Signature 2/4 Time Signature Quarter-Note Rests / Crotchet Rests 3/4 Time Signature Holding the Bow First Pieces with the Bow String Crossing Levitating Bow, Retakes Half Notes/Minims Dotted Half Notes/ Dotted Minims Introduction to the Left Hand Playing with the 1st Finger Long Bows and Short Bows Whole Notes/Semibreves Harmonics Playing with the 2nd Finger Eighth Notes/Quavers Improvising Sheep Dynamics Tempo Playing with the 3rd Finger Octaves The Musical Ladder Tied Notes Gradual Dynamic Changes Accented Notes Slurring Two Notes Playing with the 4th Finger Upbeats Slurring Three Notes 1st and 2nd Ending/1st and 2nd-Time Bars Appendix: Scales and Arpeggios Tytuł: Violin Junior: Lesson Book 1 (+ audio online)Autor: Ros StephenStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceWydawnictwo: SchottFormat: 76 str, A4, miękka oprawa, w komplecie kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790001205870 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time runners. Violin book 2 nowe wydanie
PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time sprinters. Violin book 3 (utwory na skrzypce + CD)-nowe wydanie
PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time joggers. Violin book 1 (utwory na skrzypce + CD)- nowe wydanie
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Stephen Michael Reich

Stephen Michael Reich

Kompozytor amerykański, jeden z głównych przedstawicieli minimalizmu w muzyce urodził się w 1936 roku w Nowym Jorku. Studiował na Uniwersytecie Cornella, Julliard School oraz w Mills College.

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl