Nuty: Nuty

Valse Lyrique na flet i fortepian - Tomasz Krawczyk

10 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Tomasz Krawczyk w roku 2000 ukończył Szkołę Muzyczną Ii II stopnia im. T. Szeligowskiego w Lublinie w klasie fortepianu. W 2005 roku uzyskał dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Fortepianu, Klawesynu i Organów Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi w klasie fortepianu. W tym samym roku został asystentem w Katedrze Fortepianu Akademii Muzycznej w Łodzi, a od roku 2013 jest asystentem w Zakładzie Pedagogiki Instrumentalnej Instytutu Muzyki Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie oraz nauczycielem klasy fortepianu w Szkole Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie. Publikacja zawiera utwór jego kompozycji w opracowaniu na flet i fortepian. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Valse Lyrique na flet i fortepian Autor: Tomasz KrawczykStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: flet, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PolihymniaFormat: 16 stron, N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790693131327 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Godfather Trilogy na fortepian
PWM Szymanowski Karol - Najpiękniejszy Szymanowski na fortepian
Roland RG 1F fortepian cyfrowy
PWM Czerny Carl - Wybr etiud na fortepian z op. 139, 599, 636 i in.; z. 1
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl