Nuty: techniki gry na gitarze

Ultimate Guitar Technique - The Complete Guide - Bill LaFleur (+ audio online) - przewodnik po technikach gitarowych - nuty i tabulatury na gitarę ele

154 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja "Ultimate Guitar Technique" zawiera mnóstwo technik gitarowych do nauczenia się i opanowania. Doskonal swoje umiejętności dzięki najróżniejszym ćwiczeniom pozwalającym na nukę wielu technik gry na gitarze. Nauczysz się również grać i improwizować w stylu: rock, classical, Latin, folk, metal, jazz i wiele innych. Wydanie zawiera nuty oraz tabulatury, przeznaczone dla średnio zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Ultimate Guitar Technique - The Complete GuideAutor: Bill LaFleur Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych Instrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, tabulatura Wydawnictwo: Musicians Institute Press Format: 120 stron, A4, oprawa miękka + kod do audio online Język wydania: angielski ISBN: 9780634086830 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
Sibelius 7 Photo|Audio program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7 + program AudioScore Ultimate 7
Sibelius 7 Audio program do edycji nut + program AudioScore Ultimate 7
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl