Nuty: jazz nauka gry na gitarze

The Jazz Guitar Handbook (+ płyta CD) - Rod Fogg - podręcznik do nauki gry na gitarze jazzowej

170 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Rod Fogg - wykonawca, nauczyciel, prowadzący warsztaty, kompozytor. Przoduje w wielu różnych obszarach współczesnej sceny gitarowej. Określany przez Guitarist Magazine mianem „mistrza ekspresyjnej gry”, aktywnie działa jako gitarzysta jazzowy z własnym trio a także jako solista. Prowadzi liczne warsztaty gitarowe. Zdobył fanów swoją swobodną prezencją i przyjaznymi występami na scenie. Gitarzyści czerpią jego szeroką wiedzę na temat szerokiej gamy stylów i doskonałych umiejętności wykonawczych. Ten podręcznik to przewodnik krok po kroku dotyczący gry na gitarze jazzowej. Prowadzi od podstaw do zaawansowanych poziomów wykonywania utworów solo, uczy także teorii muzyki, którą powinien znać gitarzysta jazzowy. Obejmuje szeroką gamę stylów, w tym jazzowy blues, swing, bebop, modal, jazz-funk, gypsy i wiele innych. Podręcznik zawiera ponad 120 ćwiczeń w nutach i tabulatorze oraz płytę CD z przykładami, ścieżkami do odtwarzania i podkładami. Łatwy w użyciu i przydatny dla graczy na różnych poziomach zaawansowania. Ta pozycja jest niezbędnym elementem w zasobach bibliotecznych artystów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności jazzowe. Opracowanie dla każdego. Tytuł: The Jazz Guitar Handbook (+ płyta CD) - Rod Fogg Autor: Rod Fogg Stopień trudności: dla wszystkich Instrument: gitara jazzowa Notacja muzyczna: zapis nutowy, podręcznik Wydawnictwo: Backbeat Books Format: 268 stron, A4, oprawa miękka, płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9781480341043 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Carr Kenny ″Inside Guitar″ + CD
PWM Powroniak Jzef - Szkoa gry na gitarze i gitarze hawajskiej
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
M Keys LP6210D keyboard do nauki - zestaw
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl