Nuty: Nuty

The Ibanez Electric Guitar Book - A Complete History of Ibanez Electric Guitars - Tony Bacon - kompendium o gitarach elektrycznych Ibaneza

138 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kompendium wiedzy o gitarze elektrycznej. Opowiada historię rozwoju gitar elektrycznych, przyglądając się marce Ibanez, która rozpoczęła produkcję sprzętu muzycznego od prostych i tanich produktów, przez inspirowane Gibsonem egzemplarze, aż po własną oryginalną markę.  Tytuł: The Ibanez Electric Guitar Book - A Complete History of Ibanez Electric GuitarsAutor: Tony BaconInstrument: gitara elektrycznaWydawnictwo: BackBeat BooksFormat: 160 str., A4, miękka oprawa, Język wydania: angielskiISBN: 9781617134531 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

MEC Stereo Jack Socket for Electric Guitars, zoty gniazdo gitarowe
MEC Stereo Jack Socket for Electric Guitars, chromowany gniazdo gitarowe
Bigsby B3 Vibrato GoldPlated w-Brid for thin Acoustic-Electric Guitars mostek
Bigsby B70 Vibrato Gold Plated for thin Acoustic-Electric Guitars mostek
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl