Nuty: nuty na gitarę elektryczną

The Best of Eric Clapton: Guitar Signature Licks - nuty i tabulatury na gitarę (+ audio online)

154 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta wspaniała publikacja jest częścią serii Signature Licks i zawiera 16 najlepszych piosenek Erica Claptona opracowanych na gitarę elektryczną. Wydanie obejmuje również zapis w formie tabulatury. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: 1. About You2. Back In The Sunshine Again3. Driving Rain4. Freedom5. From A Lover To A Friend6. Heather7. I do8. Lonely Road9. Magic10. Riding Into Jaipur11. Rinse The Raindrops12. She's Given Up Talking13. Spinning On An Axis14. Tiny Bubble15. Your Loving Flame16. Your Way Tytuł: Guitar Signature Licks - The Best of Django ReinhardtArtysta: Eric ClaptonStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaSeria: Guitar signature licksNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, akordyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 96 str., A4, miękka oprawa, w komplecie kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793558018 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Clapton Eric - Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
Martin MEC-12 Eric Clapton struny do gitary akustycznej 12-54
Martin MEC-13 Eric Clapton struny do gitary akustycznej 13-56
Fender Eric Clapton Stratocaster MN Black gitara elektryczna
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl