Nuty: nuty na pianino rozrywka

Taylor Swift: 1989 - melodia, nuty na fortepian, teksty i akordy gitarowe

134 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Piąty z kolei album wydany w 2014 przez młodą wybitną artystkę Taylor Swift, nominowany między innymi do Grammy 2016. Uznany został przez krytyków i fanów za jedne z najlepszych albumów popowych i znalazł się na wielu najlepszych listach przebojów. O albumie 1989 mówi się, że jest to arcydzieło muzyki pop.Publikacja zawiera nuty do 13 utworów pochodzących z albumu 1989 w opracowaniu na fortepian, gitarę i wokal. Spis utworów:All You Had To Do Was Stay         Bad Blood     Blank Space         Clean     How You Get The Girl         I Know Places     I Wish You Would         Out Of The Woods     Shake It Off         Style     This Love         Welcome To New York     Wildest DreamsTytuł: Taylor Swift: 1989Autor: Taylor SwiftStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: fortepian, gitara, wokal Notacja muzyczna: nuty, tabulatura, słowaWydawnictwo: Hal LeonardFormat: format A4, str 88, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781783059034 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
AN Zeszyt nutowy dla gitarzystw B5, 16 stron
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl