Nuty: nuty na skrzypce

Studio Ghibli Songs for Violin and Piano - Easy-Intermediate - 8 kompozycji - nuty na skrzypce z fortepianem

59 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 8 utworów z bajek Studia Ghibli zaaranżowanych na skrzypce solo i fortepian. Studio Ghibli jest to japońskie studio animacyjne zajmujące się produkcją filmów, potocznie znanych Anime. Filmy wyprodukowane przez Studio Ghibli są znane z charakterystycznego stylu animacji, bogatych detalach, głębi emocji i starannego przedstawiania postaci. Studio słynie z ręcznego rysowania animacji, co nadaje ich filmom unikalną estetykę i autentyczność. Nuty opracowane dla początkujących i średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: My Neighbor Totoro on a Clear Day Le Temps des cerises (The Time of Cherries) Princess Mononoke The Legend of Ashitaka Reprise Mother Sea Tytuł: Studio Ghibli Songs for Violin and PianoAutor: Joe HisaishiStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Yamaha Music Entertainment HoldingsFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9784636102000 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - No.1 hits. Really easy piano
PWM Rni - Musicals. Really easy piano
PWM Rni - Jazz. Really easy piano
PWM Jackson Michael - Really easy piano
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl