Nuty: nauka gry na skrzypcach

Step by Step 1A: An Introduction to Successful Practice for Violin - Kerstin Wartberg (+ płyta CD) - szkoła gry na skrzypcach

111 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Seria Step by Step to zbiór podręczników do nauki gry na skrzypcach w oparciu o autorską metodę Kerstin Wartberg. Przedstawiona część 1a skupia się na nauczaniu prawidłowych, odpowiednich dla dzieci nawyków ćwiczeniowych, począwszy od słuchania, śpiewania i tańczenia, a skończywszy na graniu muzyki. Przedstawione pomysły, w tym informacje dla rodziców i wskazówki dotyczące ćwiczeń, powinny stymulować codzienną praktykę, a także uczynić ją bardziej efektywną. Wydanie wzbogacone jest o nowe aranżacje fortepianowe autorstwa Davida Andrussa. Niniejszy tom jest kompletną wersją opartą na Suzuki Violin School, Volume 1. Wydanie wzbogacone jest o płytę CD z ćwiczeniami demonstracyjnymi i akompaniamentem. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje Tytuł: Step by Step 1A: An Introduction to Successful Practice for Violin - Kerstin Wartberg (+ płyta CD)Autor: Kerstin WartbergStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alfred Music PublishingFormat: 68 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781589512023 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rohema Percussion STEP 707 paki perkusyjne
Mooer Pitch Step, Octave Pedal efekt gitarowy
Mooer Free Step, Wah & Volume Pedal efekt gitarowy
Schlagwerk Krix10 Rhythm Step talerze perkusyjne mocowane do butw
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl