Nuty: Nuty

Six Bach Two Part Inventions for Mallet Duet - Moore Lennie Niehaus - duety na melodyczne instrumenty perkusyjne

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na melodyczne instrumenty perkusyjne (marimba, ksylofon, wibrafon, dzwonki) na 4 ręce lub 2 instrumenty zbioru 6 inwencji dwugłosowych Jana Sebastiana Bacha. Tytuł: Six Bach Two Part Inventions for Mallet Duet Autor: Johann Sebastian Bach, opracowanie: Moore Lennie Niehaus Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: marimba, ksylofon, wibrafon, dzwonki Wydawnictwo: Kendor Music Format: 40 str Język wydania: angielski UPC: 822795203400 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Seydel 16666 Big Six Blues, harmonijka ustna
JBL Duet II zestaw głośników komputerowych (czarne)
Gibson Les Paul Tribute Gary Moore Limited Edition gitara elektryczna
Remo Talking Drum Mallet Tamani Mallet TD-1008-70
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

HARFA

HARFA

Harfa to najprawdopodobniej najstarszy instrument szarpany, który mógł istnieć już 3000 lat p. n. e. Już w Starożytnej Grecji oraz Rzymie był to instrument o niesamowitej sławie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl