Nuty: Nuty

Sercem Polak. Opowieść o Chopinie - Barbara Wachowicz

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Barbara Wachowicz została wybrana przez American Biographical Institute do grona Great Woman XXI Century. Jest ona autorką opowieści o Fryderyku Chopinie, napisanej z myślą o młodzieży.Książka przenosi nas w świat Fryderyka, od czasów jego dzieciństwa, przez pierwszą miłość i młodość w przedpowstańczej Warszawie, niepewny i pełen lęku czas na obczyźnie, powstańcze dni, zachwycający tryumf w Paryżu, fascynacje, marzenia , romans z George Sand i ostatnią podróż do Szkocji i Anglii.   Tytuł: Sercem Polak. Opowieść o Fryderyku Chopinie.Autor: Barbara WachowiczStopień trudności: dla wszystkichInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: BellonaFormat: 488 str., 170x242 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788311155244 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Lead A1 syntezator
Rode NTK lampowy mikrofon pojemnociowy
Schwarz Dzwonki alpejskie Zestaw oktawa 3 krelna - c′′′-c′′′′
Midiplus xPAD kontroler z padami
Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

W bardzo estetycznej i niezwykle symbolicznej scenografii rozpoczęła się opowieść o wewnętrznych rozdarciach, świadomych wyborach, napływających z niezwykłą siłą uczuciach i próbą pokonywania ich w sobie, z niemożnością spojrzenia skrzywdzonej kobiecie w oczy włącznie.

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego |  20.12.19

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego | 20.12.19

Uliczny gwar świątecznych przygotowań doskonale ubranych mieszkańców miasteczka, w którym rozgrywa się akcja „Dziadka do orzechów. Opowieści Wigilijnej” Piotra Czajkowskiego zachwyca od pierwszych dźwięków dobiegających z orkiestronu.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl