Nuty: nuty na saksofon

Schott Saxophone Lounge: Classic Pop Ballads for Alto Saxophone - Dirko Juchem (+ audio online) - nuty na saksofon altowy z fortepianem

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Znakomita kolekcja 14 najwspanialszych ballad muzyki rozrywkowej w wyjątkowej aranżacji Dirko Juchema na saksofon altowy z towarzyszeniem fortepianu. Nuty przeznaczone dla muzyków początkujących. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Spis treści: Fields Of GoldYou've Got A FriendI Shot The SheriffFather And SonStreets Of LondonStand By MeHotel CaliforniaKilling Me SoftlySweet Home ChicagoScarborough FairAlways On My MindAngieLaylaWind Of Change Tytuł: Classic Pop Ballads for Alto SaxophoneAutor: różni, aranżer: Dirko JuchemStopień trudności: dla początkującychInstrument: saksofon altowyNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, teksty piosenekSeria: Schott LoungeWydawnictwo: SchottFormat: 84 strony, A4, oprawa miękka + kod do audio onlineJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9783795718145 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
Apart Lounge 320W zestaw nagosnieniowy do restauracji (1x wzmacniacz champ4 + 4x Mask4W + 2x Sub Subtitle-W)
Steinberg Cubase 7 program komputerowy (darmowy update do wersji Pro 8 online)
CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl