Nuty: nuty na saksofon

Schott Saxophone Lounge: Love Ballads for Tenor Saxophone - 14 utworów na saksofon tenorowy z fortepianem (+ audio online) - Dirko Juchem

127 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Najnowsza edycja Schott Saxophone Lounge, to kolekcja 14 utworów zaaranżowanych przez Dirko Juchem, która zabierze nas w cudowną muzyczną podróż przez dekady miłosnych ballad. Znajdziesz tu takie hity jak Have I Told You Late, Every Breath You Take i Just The Way You Are. Do książki dołączono kod dostępu do plików audio, które całkowicie za darmo będziesz mógł pobrać z internetu. Znajdziesz tam między innymi pełne demo każdego utworu oraz akompaniamenty.  Spis utworów: Have I Told You Lately You Are So Beautiful Hallelujah The Rose Something Stupid Down By The Salley Gardens You Are The Sunshine Of My Life Greensleeves If You Leave Me Now Against All Odds Against All Odds Every Breath You Take Against All Odds Your Song Just The Way You Are I Don't Want To Miss A Thing   Tytuł: Schott Saxophone Lounge: Love Ballads for Tenor SaxophoneAutor: Dirko Juchem Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fortepian, saksofon tenorowyNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, tekstSeria: Schott Saxophone LoungeWydawnictwo: Schott Format: 88 str., A4, miękka oprawa, audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9783795710002 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
Yamaha YTS 475 saksofon tenorowy
K&M Statyw Saksofon Saksofon tenorowy
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl